Sobotní intenzivní kurz - 5 týdnů

Víte, že potřebujete s angličtinou v krátké době výrazně pohnout?

Máte pocit, že se učíte už roky a přesto se pořád stydíte mluvit? 

Nejste si jistí v gramatice?

Sobotní intenzivní kurzy jsou určeny pro mírně, středně pokročilé a pokročilé studenty, ve věku od 18 let. Kurzy probíhají v sobotu dopoledne, vždy 1 x za 14 dní, v počtu 4 výukových lekcí. Místa výuky naleznete ZDE.

Klademe důraz na praktičnost kurzu, nácvik reálných situací a komunikaci. Zbavíme Vás ostychu mluvit a rozšíříme Vaši slovní zásobu. Forma naší výuky vychází z Callanovy metody, ve které se klade důraz na důležitost propojení jazyka, který je vyučován na hodině s jazykem, který studenti běžně používají ve svém životě a zaměstnání. Komunikativní metoda výuky vede studenty ke schopnosti domluvit se v cizojazyčném prostředí. Lektor se studenty probírá praktická témata z obecné i odborné angličtiny, která se snaží převést do komunikačních situací, se kterými se studenti běžně setkávají. Nejedná se tedy o lektorovu přednášku, ale o vzájemnou interakci a spolupráci mezi ním a studenty.

Tato metoda v současné době představuje nejefektivnější způsob výuky jazyků, protože se studenti opravdu naučí angličtinu používat. Metoda umožňuje kreativní a zábavný způsob výuky s prokazatelně dobrými výsledky.

Kvalitní učební materiál je nedílnou součástí našich výukových lekcí. Používáme vlastní pracovní listy a kopírovatelné materiály.

Lekce jsou vedeny českým lektorem a rodilým mluvčím v jedné lekci. 

Cena jedné lekce sobotního kurzu je pouze 70,- Kč/45min.

Garantujeme maximálně 10 studentů ve skupině. 

Zařazení do úrovně probíhá na základě vstupního testu, který Vám bude zaslán mailem.

Přihláška do kurzu ZDE

Všeobecké podmínky ZDE