Angličtina pro děti - od 6.třídy ZŠ

  Mají Vaše děti ve škole problémy s angličtinou? 

  Potřebují si procvičit slovní zásobu?

  Nebo upevnit znalosti gramatiky a dohonit zameškanou látku?

Kurz angličtiny pro děti je zaměřen na žáky základních škol od 6.třídy ZŠ. 

Cílem našich kurzů je vzbudit v dětech zájem a nadšení pro cizí jazyk. Naše kurzy jsou zaměřeny na přímou komunikaci dětí s lektorem, nikoliv na memorování dlouhých seznamů slovíček a gramatiky. Nepříjemné „biflování“ v dětech vzbuzuje odpor k učení, a právě tomu se snažíme vyhnout. Učení formou komunikace v cizím jazyce je mnohem efektivnější a zábavnější.

Na našich hodinách studenti mluví anglicky již od první lekce.

Kvalitní učební materiál je nedílnou součástí našich výukových lekcí. Používáme vlastní pracovní listy a kopírovatelné materiály. Bohatě jsou používány doplňkové učební materiály, jako jsou videa, audionahrávky a výukové karty.

Výuka probíhá v našich učebnách v Šestajovicích u Prahy. Výuka je individuální nebo ve dvojicích, připadně v menších skupinách. 

Cena 450,- Kč/individuální lekce,  500,-Kč/DUO lekce (cena se dělí mezi dva studenty). Cena skupinové výuky je dle domluvy.

V případě dojíždění lektora nad 10 km, příplatek 150,-Kč.

 Přihláška do kurzu ZDE 

 

 

V prvním pololetí školního roku 2017/18 poskytujeme výuku v pohodlí Vašeho domova, případně na Vašem pracovišti. Od druhého pololetí je možná výuka v našich učebnách v Šestajovicích u Prahy.