Lektoři

Rich Hardy

I'm a native speaker from England who is passionate about teaching and love every minute in the classroom. I'm TEFL qualified (Teaching English as a Foreign Language) and also State Maturita Examiner with more than nine years experience of teaching English to foreigners in England. I have been living and teaching in the Czech Republic for more than six years.  

Good teaching is about caring and helping students to develop their minds. It’s not always about having a fixed agenda, but about being flexible, caring and humourous. Learning can be fun.

Lucie Hardy

Angličtina i anglická kultura se pro mě stala celoživotní inspirací a její výuka velkým nadšením. Snažím se, aby mé vyučovací hodiny byly zajímavé a studenti se cítili dobře. Každá hodina je jedinečná a nejlepší je taková, ze které studenti odcházejí s novými vědomostmi a v dobré náladě.

Mám mnohaleté zkušenosti s výukou dětí a dospělých. Jsem držitelkou celosvětově uznávaného certifikátu TEFL (Teaching English as a Foreign Language). V letech 2004 – 2008 jsem absolvovala studijně - pracovní pobyt v zahraničí (Nový Zéland, Velká Británie a USA). Svou odbornou kvalifikaci si zvyšuji účastí na metodických seminářích.

Věnuji se převážně individuální a skupinové výuce dospělých, vedu rovněž koužky angličtiny pro děti ve školním a předškolním věku.